AKTUALNOŚCI
50-LECIE SFORMOWANIA 62 KOMPANII SPECJALNEJ COMMANDO
11.09.2017
IV Cross Commando w Bolesławcu

2 września 2017r. w ramach obchodów 50 rocznicy powstania 62 Kompanii Specjalnej ,,Commando’’ w Bolesławcu odbył się IV Cross Commando organizowany przez Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej ,,Commando’’ oraz Dowódcę 23 Pułku Artylerii. Bieg na dystansie 8,5 km rozgrywany został w klasyfikacji open, kategorii zawodników  w umundurowaniu polowym oraz kategorii zawodników w umundurowaniu z plecakiem z 20kg obciążeniem. W biegu wystartowali reprezentanci z Jednostki Wojskowej AGAT tj.:  st. chor. sztab. Andrzej GUZY, st. szer. Kamil PAZIK  oraz szer. Joanna KOLARZ-URBANEK. W/w reprezentanci zwyciężyli w kategorii zawodników  w umundurowaniu polowym , st. chor. sztab. Andrzej GUZY  w kategorii mężczyzn,  szer. Joanna KOLARZ-URBANEK w kategorii kobiet  a st. szer. Kamil PAZIK  w tej samej kategorii zajął  III miejsce.